Modern şehrin sakinleri bazen ev içinde bir bahçe oluşturmak ister. Ancak bahçe oluşturmak için daire içerisinde uygun bir alan bulamaz. Ancak bu sorunu çözmek zor değil, minimum maliyet ile biraz çaba harcamak gerekir. İdeal bir çözüm, bir apartmanda veya bir kır evinde, bu derlemede toplanan neredeyse mükemmel fikirleri kullanarak kendinizin yapabileceği dikey bir bahçe olacaktır.

Duvar

Dama tahtasında düzenlenmiş küçük sevimli ahşap kaplardan yapılmış, içinde yeşil bitkiler ve çiçekler bulunan muhteşem bir duvar, bahçenin imar edilmesine izin verecek ve harika bir dekorasyon olacaktır.

 

Yükselen Saksılar

Kalın tel veya ince metal çubuklar ve bitkilerle saksıların yardımıyla, açık bir balkon, teras veya çardak süsleyen güzel bir dikey bahçe inşa edebilirsiniz.

 

Bölme

Bir tel örgü saksıların tutturulması için mükemmel bir taban olabilir. Böyle bir dekoratif bölme, dairenin alanını bölgeye ayırmaya yardımcı olacak ve iç kısmına tazelik ve dinamikleri getirecek.

Çiçek Torbaları

Ceplerinde minyatür saksılara sahip bir bez organizatörü, bir şehir dairesinin içi için harika bir dekorasyon olacaktır.

 

Raf Yapmak

5 büyük çiçek çekmecesine sahip orijinal bir ahşap kitaplık, verandada veya arka bahçede harika bir dekorasyon olacaktır.

 

Paletlerden Bahçe

Kayrak çıkartma ve imzalarla süslenmiş ahşap bir paletle donatılmış küçük bir eski püskü bahçe, doğrudan balkonunuzda taze otlar yetiştirmenize olanak sağlar.

 

Ahşap Destekler

Bir ev yapımı ahşap kafes tırmanma bitkileri için mükemmel bir destek veya asılı saksı ile yaratıcı bir dikey bahçe oluşturmak için temel olabilir. Böyle bir ürün, bir şehir dairesinde banliyö alanının muhteşem bir dekoratif unsuru veya bir sundurma haline gelecektir.

 

Stand

Ahşap tahtalardan kendi elleriyle üretebileceğiniz küçük bitkiler yetiştirmek için çok katlı bir stand, banliyö alanlarının manzarasına mükemmel şekilde uyar.

 

Kompozisyon Uygulaması

Canlı bitkilere sahip panoların ve küçük saksıların muhteşem bir bileşimi, dairenin duvarlarından birinin alışılmadık bir dekorasyonuna dönüşür, iç mekanı canlandırır, taze ve dinamik hale getirir.

 

Rustik Tarzı

Rustik stili

Çeşitli ahşap tahtalardan yapılmış, yeşillikler için yerleşik kapları olan rustik tarzda yaratıcı, büyük bir raf, verandanın veya bahçenin eşsiz bir dekorasyonu olacaktır.

 

Fitostena

Bir derme çatma tahta kutuya ekilen sulu meyveler, ot veya yosunlardan oluşan bir fitometre herhangi bir evin moda bir parçası olacak ve kesinlikle eko tarzı hayranlarına hitap edecek.

 

Sihirli Ağaç

Kuru bir güdük içinde dikey bahçe.

Kuru engeller veya kütükler, iç mekanda veya bahçede muhteşem bir dekorasyona dönüşecek göz alıcı dikey bir sulu sulu bahçeye dönüştürülebilir.

 

Cam ve Yeşillik Bileşimi

Cam vazoların bileşimi.

Duvara tutturulmuş ve suyla doldurulmuş cam vazolar fide, bitki yetiştirmek ve çiçek saklamak için mükemmeldir ve aynı zamanda iç mekanın göze çarpan bir özelliği olacaktır.

 

Asma Yataklar

Plastik boruların kalıntıları, yalnızca mekanları süslemekle kalmayacak, aynı zamanda balkonunuzda veya verandanızda faydalı bitkiler yetiştirmenize izin verecek harika asma yatakları oluşturmak için de kullanılabilir.

 

Süslü Saksılar

Eski tencere ile askıda çiçek

Tavandan sarkan gereksiz saksılardan yapılan orijinal kaplar mutfağın harika bir dekorasyonu olacak.

 

Yaşayan Duvar

Odun testere bileşimi.

Çiçekler, ayakkabılar, şapkalar ve dekor eşyaları için raflara tutturulmuş büyük bir ahşap testereden yapılmış keyifli bir raf, her mekanda eşsiz bir dekorasyona dönüşecektir.

 

 

 

 

Çilekli Borular

Dikey çilek boruları

Çilek yetiştirmek için şaşırtıcı dikey yataklar bahçede yer kazanmanızı sağlar ve gerçek rengi haline gelir.

 

Yeşil Piramit

Bir piramit şeklinde yüksek yatak.

Küçük ahşap tahtalardan yapabileceğiniz piramit şeklindeki sıradışı bir bahçe yeşillikleri ve bazı sebzeleri yetiştirmek için idealdir. Bu tür yataklar zengin bir hasat yapacaktır ve bahçenin gerçek bir dekorasyonu olacaktır.