Gezginler için En İyi 4 Akıllı Telefon

Kamera ve görüntü kalitesi derecelendirmeleri için endüstri standardı olarak kabul edilen DxOMark Image Labs, yeni Samsung Galaxy S9 Plus modelini gözden geçirdi ve bu hafta üst cep telefonu kameralarının güncellenmiş sıralamasını yayınladı .

Yeni bir akıllı telefon için pazardaki gezginler için, liste, (genellikle tümünün en iyisi olduğunu iddia eden) seçeneklerle dolu bir pazarda bir karar vermede yardımcı olabilir.

Fakat sık flierler için diğerlerinden daha fazla ağırlık taşıyan birkaç faktör vardır. Gezginlerin en iyi cihazları seçmelerine yardımcı olmak için, en çok önem taşıyan özelliklere dayalı olarak piyasadaki en iyi telefonları değerlendiriyoruz.

Samsung Galaxy S9 Plus

Güzel seyahat fotoğrafları çekmek öncelikli ise, Samsung’un yeni amiral gemisi telefona geçmeyi düşünebilirsiniz.

Geçtiğimiz 25 Şubat’ta piyasaya sürülen Galaxy S9 Plus, DxOMark‘ın mobil kamera sıralamasında 1 numara olan Google Pixel 3‘ye çarptı. Kolektif fotoğraf ve video puanlarıyla 100 üzerinden 99 puan aldı ve DxOMark bunu “şimdiye kadar gördüğümüz en iyi [fotoğraf skoru]” ilan etti. Telefon, yakınlaştırmada bile mükemmel çözünürlüğe sahip ve parlak, canlı renkli fotoğraflar üretiyor.

Google Pixel 3

Şimdi ikinci sırada, Google’ın Pixel 3 ise, 98 puanla 2 numaralı noktayı tutuyor. Hassas otofokus, katı flaş ve detay koruma, fotoğrafçılar için güçlü bir yardımcı cihaz olmaya devam ediyor. Bu listedeki en iyi akıllı telefonlardan Pixel 3, video kameralar için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. 100’den 96 puan. (Karşılaştırma olarak, Galaxy S9 Plus, Mate 10 Pro’yu destekliyor.)

Apple iPhone X

Apple’ın iPhone X’i, fotoğraf makinesi için aslında Google Pixel 2’den daha iyi performans göstermesine rağmen 97 puanla üçüncü sırada yer alıyor. (Daha düşük bir video skoru genel sıralamada aşağı çekildi, ancak Samsung Galaxy S9 Plus cep telefonunun ön yüzünde – “fotoğraf çekimleri için en iyi performans” ödülüne layık görüldü.) IPhone 8 Plus ile karşılaştırıldığında X üstün zoom performansına ve pozlamaya sahip. ve diğer faktörlerin yanı sıra renk oluşturma. Portre modu da dikkat çekiciydi.

Huawei Mate 10 Pro

Geçtiğimiz Şubat ayı ortasında ABD’de piyasaya sürülen bir Çinli üreticinin az bilinen bir telefonu olan Huawei Mate 10 Pro, Leica çift objektifli kameralara sahip ve genel olarak 97 puanla iPhone X ile bağlantı kuruyor. DxOMark, bu akıllı telefona geniş dinamik aralığı, ayrıntı koruma (düşük ışık ve zoom koşullarında bile) ve “olağanüstü” otomatik odaklaması için yüksek puanlar verdi.

info@oneyazio.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yararlanılan Kaynak ;

travelandleisure.com

Time

Reklamlar