Ostankino Kulesi

İnanılmaz yüksekliklerden çarpıcı manzaralar…

Moskova manzarasından 337 metre yükseklikte, Ostankino kulesinden açılışı nefes kesici! Sadece bir saat içinde başkentin bütün efsanevi manzaralarını göreceksiniz: Kremlin, Stalin’in gökdelenleri, Moskova-Şehir kuleleri, Kurtarıcı İsa Katedrali ve daha fazlası.

Yerdeki şeffaf pencereler

Hiç havada durdun mu? Unutulmaz duygularınız olsun diyorsanız! Ağır ve hizmet tipi camlar 3 tona kadar ağırlığa dayanabilir. Böyle bir cam zeminde durmaya cesaretin var mı? 🙂

Kulenin tarihini multimedyada izleyin

Gezide binanın neden böyle bir mimari biçiminin seçildiğini, TV kulesinin nasıl inşa edildiğini ve Ostankino’yu hangi ünlülerin ziyaret ettiğini öğreneceksiniz.

Efsanevi restoran “7 Gökyüzü”

Restoran ve kafe “7 Sky” sadece gala yemekleri ve romantik akşamlar için harika bir yer. Akşam yemeğinin 328 metreden Moskova manzarasını izlerken şefin mutfağının tadını çıkarın. Restorandaki yerler sınırlıdır – önceden bir masa ayırtın. Ek olarak, kulenin teknik katlarına heyecan verici bir rota düzenleyebilirsiniz, 7 yaşından büyükler ve çocuklar için bireysel veya grup turu rezervasyonu yapabilirsiniz.

Ostankino Restaurant

Organizatörlerin web sitesinde daha fazla bilgi edinin: https://visitostankino.ru/

Reklamlar