Rusya’ya Gitmeden Önce İndirmeniz Gereken Uygulamalar

Pek çok turist Moskova, St.Petersburg ve diğer bölgelere ziyaret ederek, ülkenin en çok ilgi çeken şehirlerini ve yerlerini keşfetmek için gezmektedirler. Bu yüzden varışta sahip olabileceğiniz en yararlı uygulamalardan bazıları.


Yandex.Taxi

Bu Uber’in Rus versiyonu. Rusya’ya girdikten sonra Yandex.Taksi, daha kolay, daha hızlı ve daha ucuz olan bir taksiden yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Sadece uygulamayı indirin ve işte hepsi bu kadar! Yandex.Taxi ayrıca, ister nakit olarak ödeme yapın, isterseniz bir banka kartı ya da kredi kartını ekleyip ödeme yapmanızı sağlar.

Yandex.Taxi IOS olarak indir

Yandex.Tax. Google Play olarak indir


WiFi Haritası

Başka bir ülkedeyseniz ve acilen Wi-Fi’ye ihtiyacınız varsa, bu uygulamayı edinin. WiFi Map , gerçek kullanıcıların şifreleri paylaşmalarını ve aynı zamanda yerel Wi-Fi ile bağlantı kurma ipuçlarını ve püf noktalarını paylaşmasını sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Uygulamanın çevrimdışı çalışıyor ve size en yakın Wi-Fi bağlantısı veya en uygun sıcak noktayı gösterecektir.

Wifi Map IOS olarak indir

Wifi Map Google Play olarak indir


Ostrovok.ru

Rus otel rezervasyonu uygulaması, kullanıcıların ziyaret edecekleri bölgede kalacakları bir yer bulmalarını sağlar. Ostrovok , düşük fiyatlar ve kredi kartınızı veya banka kartınızı bağlamadan rezervasyon yapma seçeneği sunar.

Ostrovok IOS indir

Ostrovok Google Play indir


Yandex.Metro

Bu uygulama, kullanıcıların St Petersburg ve Moskova dahil olmak üzere büyük şehirler ve metro bölgelerinde dolaşmasına yardımcı olur. Tam metro haritasını gösterir, optimal güzergahlar hakkında önerilerde bulunur, seyahat süresini tahmin eder ve hatta ulaşımla ilgili öneriler sunar, hangi tren kabinine bineceğinizi önerecek kadar uzağa gidersiniz, böylece son durağınızda çıkışa en yakınsınız.

Yandex.Metro IOS indir

Yandex.Metro Google Play indir


TopTripTip

Bu uygulama, gezi, doğa rezervleri, parklar ve daha fazlası dahil olmak üzere, Rusya’nın tadını çıkarmak için gereken tüm bilgileri edinmelerini sağlar. Ayrıca sesli gezi seçeneği vardır ve çevrimdışı erişilebilir haritalar içerir.

TopTripTip Russia IOS indir

TopTripTip Russia Google Play indir


XE Para Birimi

Bu, dünyanın en çok indirilen döviz değişimi uygulaması. Çevrimdışı çalışıyor ve kullanıcıların Rus ruble fiyatlarını daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır.

XE Currency IOS indir

XE Currency Google Play indir


Maps.Me

Maps.Me , dünyanın dört bir yanındaki gezginlerin ziyaret ettikleri ülkenin veya şehrin çevrimdışı haritasını indirmelerine izin verir . Ayrıca, haritalar etkileşimlidir ve adım adım yol tarifleri sunar.

Maps.Me IOS indir

Maps.Me Google Play indir


Discover Moscow/Moskova’yı Keşfedin

Uygulama içinde, kullanıcıların ilginç yolları, ünlü kişilikleri, manzaraları ve çok daha fazlası hakkında en son bilgileri bulabilirler. Moskova hükümeti uygulamasıdır.

Discover Moscow IOS indir

Discover Moscow Google Play indir


Yandex.Translator ve Google Çeviri

Başka bir ülkeye seyahat ederken, tercüman uygulaması olması her zaman harika bir fikirdir. Yandex.Translator ve Google Translate , olabilecek tüm dilbilimsel sorularınız için yardımcı olacaktır.

Yandex.Translator IOS indir

Yandex.Translator Google Play indir,

——————————————————————————————————————-

Google Çeviri IOS indir

Google Çeviri Google Play indir

Reklamlar