İlham Veren Moda Blogları

Asla çok fazla ilham yoktur!

Hiç, üzerinizde kıyafetlerle dolu bir dolabınız olmasına rağmen, denediğiniz her şeyin pek de doğru gelmediği günler oldu mu? Bütçeye sahip üniversiteli kızlar için bu çok tanıdık bir gerçektir. Her zaman sürekli olarak yeni kıyafetlere yatırım yapamayacağımız için, bazen tek ihtiyacınız olan biraz moda ilham kaynağıdır.

 • Elsie Larson ve Emma Chapman’dan Güzel Bir Karışıklık
 • Love Maegan-Maegan Tintari’den
 • Signeroo-Signe

Neyse ki, internet size yardımcı olmak için fikirler ve moda tutkunlarıyla dolup taşıyor. Bu makalede, giysilerinizi yeni ve heyecan verici yollarla karıştırmanız ve eşleştirmeniz için size ilham vereceğinden emin olduğum en sevdiğim moda blog yazarlarından altı tanesini listeleyeceğim.

 • Elsie Larson ve Emma Chapman’dan Güzel Bir Karışıklık
 • Love Maegan-Maegan Tintari’den
 • Signeroo-Signe

“Ben kıyafet tasarlamam. Ben hayal tasarlarım.” – Ralph Lauren

Elsie Larson ve Emma Chapman’dan Güzel Bir Karışıklık

A Beautiful Mess‘in arkasındaki kız kardeşler inanılmaz derecede yaratıcı ve önyüklemesi güzel! Genel bir yaşam tarzı blogu olmasına rağmen, genellikle günlük stillerini belgeleyen kıyafet gönderilerine yer verirler. Tarzları iddialı, nostaljik ve zevkli bir şekilde eklektiktir.

Elsie ve Emma ayrıca sizi meşgul edecek pek çok kendin yap, yemek tarifleri ve dekor fikirleri yayınlıyor. 2018’dan beri bloglarını takip ediyorum ve kolayca en çok ziyaret edilen bloglardan biri. Bu, dinamik ikilinin en sevdiğim gönderilerinden birine bir örnek.

Elsie Larson ve Emma Chapman'dan Güzel Bir Karışıklık
Elsie Larson ve Emma Chapman’dan Güzel Bir Karışıklık

Love Maegan-Maegan Tintari’den

Kısa bir süre önce Maegan‘ı takip etmeye başlasam da, onun benzersiz stil anlayışına hızla aşık oldum. Konu moda olduğunda risk almaktan korkmuyor ve bu gerçekten hayran olduğum bir şey.

Maegan, bir moda ve kendin yap blogu olmanın ötesinde, Los Angeles’taki hayatı hakkında da büyük bir iç görü ile yazıyor. Maegan’ın tarzını neyin oluşturduğuna dair bir fikir edinmek için bu gönderiye göz atın!

Love Maegan-Maegan Tintari'den
Love Maegan-Maegan Tintari’den

Signeroo-Signe

Şimdiye kadarki en muhteşem saça sahip olmanın yanı sıra, Signe, kişiliği kadar büyüleyici olan, hayranlık uyandıran genç ve kadınsı bir stile sahiptir. Teksas’ta küçük bir kasabada yaşarken, üniversite bütçesine uygun kıyafetler sunuyor ve aksesuarları her zaman yerinde.

Blogunu yaklaşık bir yıldır takip ediyorum ve yayınları her zaman neşeli ve trend. Bu gönderi, bugüne kadarki en sevdiğim kıyafetlerden birini içeriyor!

Signeroo-Signe
Signeroo-Signe

Kendi Everyday – Kendi Sheen

Dallas merkezli blog Kendi Everyday, birden fazla yönden bir ilham kaynağı! Blog’u sadece okunması gereken bir şey değil. Aynı zamanda Bloom adlı kendi moda butiğini açtıktan sonra kendi rüyasını yaşamakta. Kendi ile ilgili harika olan şey, tarzının son derece erişilebilir olmasıdır. (her zaman fiyat açısından olmasa da). Kadınlara, kendi imkanları dahilinde şık giyinmeleri için günlük bir rehber sunuyor.

Kendi, klasik gardırop zımbalarını güncel trendlerle sorunsuz bir şekilde harmanlıyor.

Kendi Everyday - Kendi Sheen
Kendi Everyday – Kendi Sheen

Sevgiler, Lenore-Jacy Tilton

Gelecek vadeden moda blog yazarı Jacy, geçen yıl Lucky Magazine’e katkıda bulunanlardan biri olarak gösterildi. Kesinlikle yetenekli ve şık bir bayan! Love, Lenore (daha önce Lenore Lamé olarak adlandırılıyordu). Modaya ilham olmak için büyük bir şehirden olmanız veya göz alıcı etiketler giymeniz gerekmediğinin kanıtıdır.

Ayrıca her ay bir giyim eşyasını yeniden karıştırdığı ve onu giymenin farklı yollarını gösterdiği harika bir dizi yazıyor. Bu gönderi, temelleri nasıl şekillendirdiğine dair harika bir örnek! İlerleyen günlerinde, yayınlarında bu öğeyi başka nasıl şekillendirdiği için bizi izlemeye devam edin.

Sevgiler, Lenore-Jacy Tilton
Sevgiler, Lenore-Jacy Tilton

Melina’dan Kafeinli Dolap

Caffeinated Closet’ten Melina kahveyi sevmekle kalmıyor, (yani kim sevmez ki?). Aynı zamanda harika bir stil anlayışına sahip. Modaya uygun genç bir profesyonel olarak nasıl giyinileceği konusunda uzmandır ve kişiliği gerçekten büyüleyici.

Dışarıdaki tüm minyon kızlar için, figürünüzü tamamlayan kıyafetleri nasıl giyeceğinizi gösterebilir. Kendine özgü stil anlayışına daha yakından bakmak için bu gönderiye göz atın!

Melina'dan Kafeinli Dolap
Melina’dan Kafeinli Dolap

Bize ne düşündüğünü söyle:

Moda blogları hakkında ne düşünüyorsunuz? Önerebileceğiniz stil blogları var mı? Bu blog yazarlarından herhangi birini zaten takip ediyor musunuz? Aşağıya yorum yazarak bize bildirin!

About Author /

3 Comments

 • A WordPress Commenter
  9 ay ago Reply

  Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

 • Testymo
  9 ay ago Reply

  This is really amazing! Aliquid ex ea commodi consequatur?

  • Mike Smythson
   9 ay ago Reply

   Yes sure!
   Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Start typing and press Enter to search

%d blogcu bunu beğendi: