Türk Hava Yolları’ndan 19 Mayıs’a Özel Sefer

#TARİHİYOLCULUK

Türk Hava Yolları 19 Mayıs günü için özel bir uçuş düzenleyeceğini açıkladı. “19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım! açıklamasının ardından sisteme rekor başvuru yapıldı.

#TARİHİYOLCULUK

Koronavirüs bulaşıcı hastalık günlerinde TÜRK HAVA YOLLARI (THY) harika ve çok anlamlı bir işe imza atarak özel uçuş başlattı.

 

Bu açıklamadan sonra binlerce vatandaş kampanyaya dahil olabilmek için “19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçmak için bilet başvurusunda bulundu. Bu tarihi uçuşa katılan binlerce vatandaş hatıra biletini alarak imza atmışlardır.

 

Peki bilet nasıl alınır?

Web sitesi üzerinden isim ve soyadı bilgisi girilerek TK1919 sefer sayılı uçuş için nostaljik ve sanal bir bilet oluşturulabiliyor. 19 Mayıs hatıra biletini tarihiyolculuk.com adresini ziyaret ederek alabilirsiniz.

 

 

Oluşturulan Bileti Aşağıda bulabilirsiniz

Reklamlar